Oрганізаційний комітет

з підготовки та відзначення 100-річчя
Кам’янець-Подільського національного університету
імені Івана Огієнка

КОПИЛОВ Сергій Анатолійович ректор, доктор історичних наук, професор, співголова оргкомітету;

СМОЛІЙ Валерій Андрійович (за згодою) директор Інституту історії України Національної академії наук України, голова Наглядової ради, співголова оргкомітету;

МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир Володимирович (за згодою) народний депутат України, заступник голови Наглядової ради, співголова оргкомітету;

СІМАШКЕВИЧ Михайло Євстафійович (за згодою) міський голова м. Кам’янця-Подільського, член Наглядової ради, співголова оргкомітету;

КОБИЛЬНИК Василь Володимирович проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат політичних наук, доцент, депутат Кам’янець-Подільської міської ради, заступник голови оргкомітету;

КОВАЛЕНКО Наталія Дмитрівна вчений секретар, кандидат філологічних наук, доцент, секретар оргкомітету;

СТАРЧЕНКО Світлана Володимирівна (за згодою) начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, секретар Наглядової ради;

ПАНЬКОВА Алла Степанівна (за згодою) директор ПП “Аксіома”, член Наглядової ради;

БАБЛЯК Алла Вікторівна (за згодою) головний редактор газети “Подолянин”, член Наглядової ради;

КОВАЛЬСЬКИЙ Анатолій Володимирович (за згодою) директор МПП “ГАЛА-ТУР”, член Наглядової ради;

ФАСОЛЯ Олег Іванович (за згодою) директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, член Наглядової ради;

ПУЛЬНІКОВ Андрій Віталійович (за згодою) директор ТзОВ «7 днів»;

ГЕШКО Іван Тарасович (за згодою) голова відділення НОК у Чернівецькій області, віце-президент Федерації легкої атлетики України

ФЛЕНТІН Віктор Володимирович (за згодою) перший заступник голови відділення НОК у Хмельницькій області

ПРОКОПОВ Олександр Вікторович (за згодою) президент Федерації легкої атлетики Хмельницької області;

КОНЕТ Іван Михайлович проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор;

РАЧКОВСЬКИЙ Олег Михайлович проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази);

ДУБІНСЬКИЙ Володимир Анатолійович декан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент;

КШЕВЕЦЬКИЙ Володимир Сергійович декан факультету іноземної філології, кандидат філологічних наук, доцент;

ЛАБУНЕЦЬ Віктор Миколайович декан педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор;

КОВАЛЕНКО Борис Олексійович декан факультету української філології та журналістики, кандидат філологічних наук, доцент, голова профспілкового комітету працівників університету;

ФЕДОРЧУК Іван Іванович декан природничого факультету, кандидат біологічних наук, доцент;

СТАСЮК Іван Іванович декан факультету фізичної культури, кандидат наук з фізичної культури та спорту;

СПІВАК Віталій Іванович декан факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, кандидат психологічних наук, доцент;

ЩИРБА Віктор Самуілович декан фізико-математичного факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент;

ТКАЧУК Віталій Валерійович декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент;

ЗАВАЛЬНЮК Олександр Михайлович професор кафедри історії України, доктор історичних наук, професор;

СТЕПАНКОВ Валерій Степанович завідувач кафедри всесвітньої історії, доктор історичних наук, професор;

ФІЛІНЮК Анатолій Григорович завідувач кафедри історії України, доктор історичних наук, професор;

ВОЛКОВИНСЬКИЙ Олександр Сергійович завідувач кафедри журналістики, доктор філологічних наук, професор;

КЕБА Олександр Володимирович завідувач кафедри германських мов та зарубіжної літератури, доктор філологічних наук, професор;

МАРЧУК Людмила Миколаївна завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор;

РАРИЦЬКИЙ Олег Анатолійович завідувач кафедри історії української літератури та компаративістики, доктор філологічних наук, доцент;

КУЧИНСЬКА Ірина Олексіївна завідувач кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, доктор педагогічних наук, професор;

ЛЮБІНСЬКА Людмила Григорівна завідувач кафедри біології та методики її викладання, доктор біологічних наук, доцент;

МИРОНОВА Світлана Петрівна завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, доктор педагогічних наук, професор;

УРСУ Наталія Олексіївна завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, доктор мистецтвознавства, професор;

ПЕЧЕНЮК Майя Антонівна завідувач кафедри музичного мистецтва, кандидат педагогічних наук, професор;

ГУРМАН Леонід Дмитрович завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання, кандидат педагогічних наук, доцент;

КЛИМЧУК Людмила Вікторівна директор бібліотеки, кандидат історичних наук;

ОЛІЙНИК Ірина Ідаятівна начальник відділу кадрів;

БЕСАРАБЧУК Геннадій Володимирович керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти;

БОДНАР Ірина Євгенівна керівник навчального відділу, кандидат педагогічних наук, доцент;

ГОРЧАК Людмила Василівна керівник відділу навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти;

МОШТАК Микола Володимирович (за згодою) голова профспілкового комітету студентів, аспірантів та докторантів університету.